Eesti English
Otsi

PROJEKTID

«
»


 


KVALITEET AASTAST 1990 


EU53841 DIGIDIAGNOSTIKA TOETUS

Projekti periood: 24.02.2020 - 01.06.2020
 

Projekti eesmärgiks on viia läbi digidiagnostika. Ettevõtte edasise kasvu jätkusuutlikuse jaoks on tarvis läheneda automatiseerimis- ja digitaliseerimiskĂĽsimustele sĂĽsteemselt ning töötada välja digitaliseerimise töökaart, mida ettevõttes rakendada. Digitaliseerimise töökaardi koostamisel tuleb koostada digiaudit ning läbi viia järgmised tegevused:
• identifitseeritakse ettevõtte strateegilise juhtimise ja toimimisega seotud kitsaskohad tootmise planeerimises, inimressursi, kvaliteedisüsteemi ja tootearenduse juhtimises, hanke- ja tarneprotsessides, toote ning pooltoote ja tooraine tagastamise ning järelteeninduse protsessides;
• antakse hinnang kitsaskohtade lahendamise prioriteetsusele;
• tuuakse välja kitsaskohtade võimalikud lahendused, antakse hinnangud digitaliseerimise ja automatiseerimisega seonduvate lahenduste orienteeruvatele maksumustele, tasuvusaegadele ja mõjule ettevõtte majandustulemustele. Läbiviidav diagnostika vastab Digidiagnostika Heale Tavale.
EU48686 HEALTHY FOOD

Rakendusuuring: Biotechnologically enriched health promoting microbial and nutritional additives

Alamprojekti teostamise periood: 01.07.2015-31.12.2022

Toetuse summa:150 940,8  EUR

 

-alamprojekti lĂĽhikirjeldus:

Silo on sageli saastunud mitmesuguste hallitustega, mis võib põhjustada  potentsiaalselt ohtlike mĂĽkotoksiinide ja teiste sekundaarsete metaboliitide kontsentratsiooni tõusu silos, mille tarbimine  mõjutab loomade tervist ja tootlikkust.

Alamprojekti ĂĽks teemadest  on keskendunud  silo fermentatsioonikvaliteedi ja aeroobse stabiilsuse parandamisele ja geograafilise eripäraga seotud mĂĽkotoksiinide levimuse kaardistamisele

 

- eesmärk ja tulemus

Alamprojekti  eesmärgiks on välja töötada ideoloogia piimakarja tervise edendamisele suunatud biotehnoloogiliselt disainitud antimĂĽkootilise toimega söödalisandi(te)le, mille toime põhineb  silo fermentatsioonikvaliteedi ja aeroobse stabiilsuse parandamisel.

 

Alamprojekti tulemuseks on põhjalikult iseloomustatud piimahappebakterite tĂĽvi(ed), mida saab kasutada uute  silokindlustuslisandite valmistamiseks.

 

- fondi nimetus, millest toetatakse: EL Regionaalarengu Fond

- projekt on toetatav Tehnoloogia Arenduskeskuste meetmest.


 

 

Starter ST OĂś, Lao 5, Põlva 63308     Tel. +372 7991685     Fax: +372 7996445     e-mail: info@startergrupp.ee
Koduleht Elitec'st